با سلام خدمت همراهان گرامی 

در مطالب قبل راجب سرور های صحبت هایی کردیم در این مطلب می خواهم چنند سرویسی که برای مناسب هستند را برای شما بگویم.

شرکتی که برای سرور انتخاب کرده ام سرور وی دی اس است این شرکت از لحاظ پشتیبانی و قطعات یکی از بهترین شرکت ها هست.

من به شما پیشنهاد می کنم سرویس های این شرکت ببینید.

اگر می خواهید سرور اختصاصی ایران ب پلن های زیادی برای شما قرار داده اند.

یکی از پلن هایی که قرار داده اند پلن اقتصادی است که در زیر برخی از مشخصات آن را مشاهده می کنید:

اولین سرویسی که ارائه کرده اند سرویس CLASS A است که در زیر مشخصاتش را برای شما می گویم:

این کلاس دارای 16 گیگ حافظه و1x 240 Gb SSD |OR|2x 500 Gb Enterprise و دارای 16 گیگابایت حافظه است .

لازم به ذکر است که پورت تمامی سرویس های این شرکت 1 گیگابیت است همراه با ترافیک نامحدود.

به گفته خودشان در دیتاسنتر برج میلاد قرار دارد.

ین اولین سرویس اقتصادی سرور اختصاصی ایران این شرکت است.

نکته قابل توجه این است که این شرکت برای سازمان ها هم فکر کرده است و سرویس هایی را برای سازمان ها در نظر گرفته است.

این شرکت سرور اختصاصی آلمان و فرانسه و آمریکا نیز ارائه می کند من در پایین این مطلب لینک صفحه سرور اختصاصی ایران را برای شما می گذارم که از بقیه سرویس های این شرکت دیدن کنید:

https://servervds.com/iran-dedicated-server/

vpsایران شرکت ,سرور ,سرویس ,اختصاصی ,کرده ,هایی ,سرور اختصاصی ,اختصاصی ایران ,برای سازمان ,قرار داده , سرور ,سرور اختصاصی ایران منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

روزفا آپشن خودرو | دنیای آپشن معرفی لپ تاپ های استوک و کارکرده حرفه ای درایور پک hadafsanj فارسی موزیک اموزشی سناکنترل - تجهیزات ابزار دقیق پیام آشنا International-razmi